PRO ZÁKAZNÍKY

Označením To nejlepší z Královéhradeckého kraje se mohou chlubit všechny produkty, které jsou certifikované značkou regionální produkt nebo obdržely ocenění v rámci soutěže Regionální potravina Královéhradeckého kraje. Jejich přehled najdete v on-line katalogu. Pokud tedy chcete nakupovat výrobky od místních producentů se zárukou kvality, jejich kompletní přehled naleznete právě v našem katalogu.

online katalog

Víte co je MASka?

Pokud máte zájem o lokální produkci možná jste se někdy setkali s výrazem MASka. Jestli nevíte, co si pod ním představit, v následujících řádcích najdete odpověď.

MAS neboli Místní akční skupina myšleno i skupina pro místní akce je společenství lidí, obcí, firem a neziskových organizací, které mají společný cíl a to je rozvoj jejich regionu. Fungují neziskově s mechanismy společného rozhodování a uplatněním partnerství. V ČR máme 180 MASek, které jsou součástí celoevropské sítě. Všechny tyto subjekty mají za cíl aktivně spolupracovat v území a rozvíjet venkov s cílem jeho ekonomické prosperity, ale také kvalitního komunitního života. Přes MASky také do regionu plynou nemalé dotační prostředky. Na území Královéhradeckého kraje je aktivních 15 MASek, které jsou sdruženy do Krajské sítě MAS Královéhradeckého kraje.

MAS Královéhradeckého kraje

Regiony sobě

Krom našich webových stránek můžete kvalitní produkty i služby hledat i ve webovém katalogu Regiony sobě. Ten spravují jednotlivé Místní akční skupiny z Královéhradeckého kraje a najdete tam tedy produkty a poskytovatele služeb, kteří jsou doporučení právě od nich.

Regiony sobě